Jednofázové elektromotory s okamžitým doručením

jednofazovy elektromotor kelheim

Elektromotory jsou součástí naší historie již od roku 1885 a v současnosti si našly široké uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. V naší aktuální nabídce naleznete mimo jiné také kvalitní jednofázové elektromotory, které jsou vhodné pro standardní i průmyslové využití. Již v základní výbavě obsahují tato zařízení zesílené ložiska, masivní kostru a ocelový kryt ventilátoru.

Rozumíme elektrickým pohonem

Pro mnohé zákazníky je v současnosti poměrně náročné narychlo se zorientovat v široké nabídce elektromotorů na slovenském i zahraničním trhu a vyhodnotit přitom spolehlivost jednotlivých výrobců. My nabízíme zájemcům více než 8-leté zkušenosti s elektrickým pohonem, špičkové zařízení od ověřených producentů, přičemž neustále sledujeme nové trendy, které často nejprve přicházejí na zahraniční trhy. Elektrické pohony tak jsou nejen naší prací, ale i velkou vášní a naši pracovníci jsou vždy připraveni hledat spolu s vámi to nejoptimálnější řešení pro vaše podnikání.

Mohlo by vás zajímat: Zjistěte, jak s moderním pilovým elektromotorem ušetříte prostor a čas

Zboží expedujeme okamžitě po objednání

V současné době mnozí možná ještě více dbáme o své zdraví a bezpečnost a proto i naši zákazníci oceňují možnost výběru zboží online. Během naší profesionální praxe jsme vybavili více než 5 000 objednávek a na denní bázi komunikujeme projektanty, konstruktéry a elektrikáři z různých průmyslových odvětví, se kterými společně hledáme ideální řešení pro vaše provozu. Snažíme se, abychom vám poskytli kompletní servis od vaší návštěvy na našem webu až po bezpečné odeslání vybraného zboží, které je vždy pečlivě zabalen. V aktuálním ceníku najdete i ceny našich výrobků spolu s případnými slevami na vybrané zboží.

Děkujeme vám za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi!


Zdroj: kelheim.cz

Summary
Jednofázové elektromotory s okamžitým doručením
Article Name
Jednofázové elektromotory s okamžitým doručením
Description
V naší aktuální nabídce naleznete mimo jiné také kvalitní jednofázové elektromotory, které jsou vhodné pro standardní i průmyslové využití.
Author
Publisher Name
fcvitkovice.cz
Publisher Logo

You Might Also Like